Кондиціювання та вентиляція

СИСТЕМИ КОНДИЦІЮВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ

Компанія ТОВ ЕКО ПОЛІМЕРБУД ТРЕЙД – Ваш надійний партнер у сфері внутрішніх інженерних мереж. Ми займаємося проектуванням, постачанням та монтажем систем вентиляції та кондиціювання повітря. Наша команда по праву може вважатися однією з найдосвідченіших на вітчизняному ринку.

У нашому портфелі виконаних робіт налічується понад 300 об’єктів;

 • Реалізація систем проводиться у приміщеннях побутового та промислового призначення: від квартир, котеджів та кафе до торгових центрів та промислових цехів;
 • Ми працюємо тільки в рамках своєї спеціалізації та однаково ефективно як спільно з компанією-генпідрядником із загальнобудівельних робіт, так і з власниками приміщень, будівель та споруд безпосередньо;
 • Ми практикуємо проектний підхід до управління роботами: під кожне завдання формується група фахівців на чолі з менеджером, який спілкується із замовником.

ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМ

Сучасні системи кондиціювання та вентиляції успішно справляються з масою корисних функцій:

 • У домашніх умовах вони є пристроями, що забезпечують комфортний і корисний для здоров’я мікроклімат;
 • На промислових підприємствах вони дозволяють досягти оптимальних умов для виробничого процесу;
 • Так само важливі системи кондиціонування повітря і в численних сучасних офісах, працівники яких регулярно страждають від всіляких простудних і алергічних захворювань.

Співробітники подібних установ не можуть належним чином виконувати свої обов’язки, якщо в приміщенні немає ефективного кондиціювання, вентиляції та опалення.

В Україні багато індустріальних міст з великою кількістю офісних будівель, промислових підприємств та житлових будинків, тому вона гостро потребує тих умов, які може забезпечити вентиляція та кондиціювання повітря. З урахуванням особливостей того чи іншого житлового об’єкта підбирається певне кондиціювання.

Ми готові запропонувати кожному споживачеві рішення, які оптимально відповідатимуть потребам власника будь-якого будинку чи квартири.

Серед них:

 • Найпростіші віконні кондиціонери;
 • Зручні спліт-системи;
 • Багатоблочні мультиспліт-системи.

Витяжні, припливні, рециркуляційні установки будь-якої модифікації дозволять значно підвищити продуктивність роботи на об’єкті завдяки комфортному мікроклімату та постійному надходженню свіжого та очищеного від шкідливих домішок повітря. Ось основні вигоди, які може забезпечити якісна вентиляція.

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Таке завдання, як кімнатне кондиціювання, ми вирішуємо різноманітними способами. Найпростіший варіант – це використання простого віконного кондиціонера. Набагато зручнішими та ефективнішими для домашнього та офісного використання є спліт-системи, представлені в багатому розмаїтті:

 • Системи кондиціювання та вентиляції підлогово-стельового типу;
 • Канальні системи кондиціювання та вентиляції. відразу в декількох кімнатах.

Вентиляція та кондиціювання повітря також може ефективно здійснюватися за допомогою багатоблочних мультиспліт-систем, що дозволяють створити свій мікроклімат для кожної окремої кімнати в межах одного приміщення. Що стосується виробничих, господарських та складських об’єктів, то в них якісна вентиляція та кондиціювання повітря , мабуть, навіть важливіші, ніж у житлових будинках.

ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ

Серед обладнання, яке представляє сучасна вентиляція, необхідно вибрати найефективніші рішення. Наприклад, припливні системи здійснюють подачу свіжого повітря всередину приміщення, що обслуговується, піддавши його попередньої фільтрації і очищенню від шкідливих домішок і мікрочастинок.

У свою чергу витяжні системи служать для видалення забрудненого повітря з приміщення.

При цьому на особливо шкідливих виробництвах повітря, що видаляється, також піддається очищенню, щоб не нашкодити екологічній обстановці поблизу об’єкта. Тому промислова вентиляція могла б значно знизити забруднення довкілля, якби кожне підприємство оснащувалося якісною вентиляцією.

Основний принцип нашої роботи – вивірений підбір оптимального інженерного рішення щодо співвідношення «призначення системи/ціна системи». Однакового ефекту можна досягти різними технічними рішеннями та їх вартістю. І ми завжди пам’ятаємо, що задоволений замовник це наш постійний клієнт.