Монтаж

Однією з найважливіших завдань забезпечення нормального функціонування будівлі є монтаж систем вентиляції і кондиціонування, здатні створити у приміщенні оптимальні мікрокліматичні умови.

Національна компанія ТОВ ЕКО ПОЛІМЕРБУД ТРЕЙД проводить монтаж систем вентиляції та кондиціювання на найвищому рівні. За багато років роботи нам вдалося створити професійний колектив інженерів, проектувальників та монтажників, вибудувати відносини з найкращими виробниками обладнання для вентиляції та кондиціювання, а також оптимізувати робочі процеси та довести їх до максимальної ефективності.

Все це дозволяє нам гарантувати якісне, швидке виконання робіт на будь-якому етапі створення системи вентиляції та кондиціювання.

Монтаж здійснюється лише після підписання проектної документації із замовником або його представником. При монтажі системи, фахівці компанії суворо дотримуються черговості всіх етапів:

 • Затвердження із замовником графіка робіт з монтажу систем вентиляції та кондиціювання.
  Комплектація об’єкта необхідним обладнанням та матеріалами відповідно до проектно-кошторисної документації.
 • Після завершення встановлення обладнання проводяться випробування та тестування. При неполадках здійснюється повне усунення всіх дефектів і потім відбувається перехід на завершальний етап
 • Закінчення робіт. На останньому етапі проводяться пуско-налагоджувальні роботи та система здається в експлуатацію. На цьому етапі відбувається складання усієї виконавчої документації, підписання актів прихованих робіт, схем, надання сертифікатів тощо.
 • У ході монтажу на кожному етапі інженери, технічні фахівці та проектувальники здійснюють технічний контроль за проведенням робіт. Крім того, після закінчення робіт проводиться обов’язкове навчання персоналу, який має безпосередньо займатися експлуатацією системи вентиляції.
 • Наша компанія здійснює роботи з проектування та встановлення вентиляційних систем будь-якого типу та складності. Багаторічний досвід і команда висококваліфікованих фахівців, що сформувалася, дозволяє виконувати роботи з монтажу вентиляції та кондиціювання в будь-якому типі приміщень у найкоротші терміни з дотриманням усіх будівельних норм і правил.

РОБОТИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ І КОНДИЦІОНУВАННЯ ВКЛЮЧАЮТЬ У СЕБЕ:

 • Ретельний аналіз технічних властивостей приміщення;
 • Проектування систем вентиляції, кондиціювання, автоматики та систем енергозбереження;
  Підбір оптимального обладнання, що найбільше підходить під потреби конкретної будівлі або приміщення;
 • Монтаж припливно-витяжної вентиляції;
 • Пуско-налагоджувальні роботи та паспортизація;
 • Гарантійне та сервісне обслуговування;
 • Післягарантійне обслуговування систем вентиляції.

Монтаж системи вентиляції та кондиціювання – це основна і найскладніша частина створення вентиляційної системи. При монтажі потрібне неухильне дотримання технології та дотримання всіх вимог проектної документації. Тільки в цьому випадку система працюватиме точно з заявленими в проектній документації характеристиками, і забезпечуватиме повний комфорт при експлуатації будівлі або приміщень.