Проектування

При будівництві нових об’єктів, а також при капітальному ремонті або реконструкції проектування та монтаж систем вентиляції є завданнями, що вимагають великої уваги та відповідального підходу. Проблеми з вентиляцією приміщення призводять до концентрації у повітрі шкідливих речовин та вуглекислого газу, що у свою чергу веде до погіршення самопочуття людей, зниження працездатності, головного болю та сонливості.

Від того, наскільки ретельно будуть проведені проектування та монтаж систем вентиляції, залежить подальша робота всього обладнання. Неякісний монтаж систем вентиляції може призвести до таких проблем, як передчасне зношування вузлів системи, витік повітря на певних ділянках, попадання в труби різних предметів, що ускладнюють функціонування пристрою. Надалі через неякісний монтаж систем вентиляції на деяких місцях може відбуватися недостатнє прокачування повітря, а в інших випадках у повітроводах можуть з’явитися вібрації та сторонні шуми. Усунення таких неполадок є не менш трудомістким завданням, ніж сам монтаж систем вентиляції, а тому обходиться досить дорого.

Промислова вентиляція може проводитися з використанням однієї з таких систем: припливної, витяжної або припливно-витяжної. Рішення про вибір системи того чи іншого типу приймається ще на етапі проектування будівлі, тоді ж відбувається проектування промислової вентиляції.

Витяжна вентиляція промислових будівель – це найпростіший спосіб вентилювання, який полягає лише у видаленні забрудненого повітря із приміщення. За допомогою систем припливу повітря оновлюється частково або повністю за допомогою подачі його ззовні. А найбільш ефективною в багатьох випадках може виявитися припливно-витяжна вентиляція, що поєднує два попередні типи. Завдяки цьому одночасно можуть здійснюватися промислова вентиляція та кондиціювання приміщень.

Проектування систем вентиляції є одним із найвідповідальніших етапів при реалізації всієї системи. Фахівці компанії ТОВ ЕКО ПОЛІМЕРБУД ТРЕЙД проводять роботи з проектування систем вентиляції тільки відповідно до СНіП. Ми також беремо недороблені або проекти з помилками і якісно доводимо їх до завершення.

Нашими перевагами при проектуванні систем вентиляції є:

  • Найвища кваліфікація працівників. Середній стаж роботи наших проектувальників та інженерів складає 10 років, тому їм цілком абсолютно будь-яке завдання, яке вони здатні виконати якісно і в найстисліші терміни.
  • Абсолютна прозорість цін. З чого складається вартість проектування системи вентиляції ніколи не було секретом для наших клієнтів. Ми готові надати повне обґрунтування вартості всіх робіт із проектування.
  • Дотримання всіх стандартів. Вся проектна документація розробляється за суворого дотримання будівельних норм і правил, ГОСТів, санітарно-гігієнтичних, протипожежних та інших обов’язкових норм, що діють на території України.

ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

 

Перед початком виконання проекту ми отримуємо всі необхідні дані, такі як

  • Площа приміщення;
  • Висота стель;
  • Функціональне призначення;

Кількість осіб, що проживають/працюють у приміщенні і т.д.
Виходячи з цих даних, складається проект припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання повітря. Крім цього, розраховується кратність повітрообміну в приміщеннях і проводиться тепловий розрахунок. У ході проектування визначається функціональне призначення обладнання для системи, яке може бути: припливним, припливно-витяжним з випарником і т.д.

Крім того, розраховується довжина повітроводів, їх діаметр, вид та кількість повітророзподільних пристроїв, місця встановлення вентиляційного обладнання, а також визначається необхідність у додаткових пристроях таких як шумоглушники, дроселі, клапани.

Наша компанія надає повний комплекс послуг із влаштування систем вентиляції. Ми створюємо проекти, постачаємо обладнання, проводимо якісний монтаж систем вентиляції та кондиціювання, здійснюємо сервісне обслуговування. У нашій компанії монтаж систем вентиляції провадиться за проектами кваліфікованих фахівців з багатим досвідом роботи. Високоякісні витратні матеріали та елементи кріплення, а також надійний інструмент допомагають нам реалізувати монтаж на найвищому рівні. Ми здійснюємо монтаж систем вентиляції за індивідуально складеними проектами, які враховують особливості планування та призначення приміщення, а також фінансові можливості наших клієнтів. У кожному окремому випадку ми прагнемо знайти найбільш оптимальне рішення з економічної та інженерно-технічної точки зору.

Таким чином, починаючи проектуванням і закінчуючи регулярним обслуговуванням, промислова вентиляція – це область, роботу якої варто довіряти тільки професіоналам. Ми давно займаємося створенням та обслуговуванням систем промислової вентиляції та гарантуємо найвищу якість усіх наших послуг. Звертайтесь, ми будемо раді співпраці!