Кондиціонери побутові та промислові

Кондиціонери призначені для створення сприятливого мікроклімату у приміщенні. Існує два класи кондиціонерів: побутові та промислові.

Промислові кондиціонери використовують на різних підприємствах. До цього обладнання пред’являються підвищені вимоги продуктивності, що забезпечує безупинну роботу протягом доби.

ТИПИ ПРОМИСЛОВИХ КОНДИЦІОНЕРІВ
Існують такі основні типи промислових кондиціонерів:

 • Мультизональні кондиціонери. Подібна система складається і одного зовнішнього блоку, до якого підключено велику кількість внутрішніх блоків різного типу та потужності. Такий тип кондиціонування використовується в будинках з великою кількістю приміщень, де потрібне роздільне регулювання температури.
 • Чилери та фанкойли. Цей тип кондиціонування заснований на воді, яка охолоджуючись з чиллера надходить у фанкойли, розташовані у приміщеннях, де необхідно забезпечити кондиціювання. Таким чином, вода в подібній системі виступає в ролі холодоагенту.Система чилерів та фанкойлів має ті ж можливості, що й мультизональні кондиціонери.
 • Дахові кондиціонери. Це моноблок, що встановлюється на даху будівлі. Такі кондиціонери здатні здійснювати не лише охолодження повітря та підтримання певної температури, а й вентиляцію повітря. Дахові кондиціонери зазвичай використовуються у великих приміщеннях, таких як спортзали, торгові центри, театри, конференц-зали і т.д.
 • Прецизійні кондиціонери. Подібні кондиціонери встановлюють у приміщення з великим тепловиділенням від обладнання або приладів, а також де потрібно дотримання певної вологості.
 • Центральні кондиціонери. Вони дозволяють готувати повітря перед його подачею в приміщення, а саме проводити термовологу обробку повітря, фільтрацію, його зволоження або осушення, а також охолодження або підігрів. Доцільно встановлювати такі кондиціонери у торгових та спортивних комплексах, стадіонах, театрах, кафе, ресторанах тощо.

ТИПИ ПОБУТОВИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Побутові кондиціонери застосовуються на невеликих об’єктах: у квартирах, офісах, котеджах, ресторанах та кафе. На відміну від промислових, побутові кондиціонери не потребують великої продуктивності. Як правило, головну роль при виборі обладнання цього класу відіграють його розмір, шумові характеристики та дизайн.

Види побутових кондиціонерів:

 • Віконні кондиціонери. Такий тип кондиціонерів в даний час не так широко використовується, як ще 20 років тому. Незважаючи на простоту монтажу та відносно невисоку вартість, такі кондиціонери видають занадто багато шуму та псують зовнішній вигляд кімнати, де вони встановлені.
 • Мобільні кондиціонери. Цей кондиціонер може встановити самостійно, не вдаючись послугам фахівців. Мобільні кондиціонери встановлюються на підлогу, а забір свіжого повітря відбувається за рахунок гнучкого повітроводу, який виводиться через кватирку або отвір у стіні.
 • Спліт-система. Такий тип кондиціонера складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього, які з’єднують електричні проводи і мідні трубки. Така конструкція дозволяє винести назовні блок з компресором – найгучнішу частину кондиціонера. Внутрішній блок розміщується у будь-якому зручному місці квартири. Існує також мульти-спліт система, в якій до зовнішнього блоку підключається декілька внутрішніх (зазвичай від 2 до 5)
 • Касетний кондиціонер. Є насправді тією ж спліт-системою. Внутрішній блок такого кондиціонера встановлюється у підвісну стелю і практично непомітний в інтер’єрі приміщення. Ідеально підходить у разі, якщо потрібно охолодити одне велике приміщення.
 • Канальний кондиціонер. Встановлюється також у підвісну або підшивну стелю. Від кондиціонера відходять теплоізольовані димарі, завдяки яким він може охолоджувати відразу кілька приміщень. Така установка дозволяє вирішити не тільки проблему кондиціювання, але й вентиляції в приміщеннях, так як на відміну від інших спліт-систем, канальний кондиціонер дозволяє подавати свіже повітря, в необхідних обсягах.
 • Колонний кондиціонер. Такий кондиціонер має велику холодопродуктивність та використовується у великих приміщеннях, де немає жорстких вимог до дизайну. Він встановлюється на підлозі і вимагає приблизно такої площі як холодильник. Потужний потік холодного повітря, що створюється кондиціонером, не дозволяє людині знаходиться поруч з таким кондиціонером.

Фахівці нашої компанії допоможуть зробити оптимальний вибір обладнання як для побутового, так і для промислового кондиціювання. При замовленні на пристрій вентиляції «під ключ», який включає проектування, доставку обладнання, монтаж і гарантійне сервісне обслуговування, ми надаємо значні знижки.

кондиціонери Daikin

Япония
кондиціонери Mitsubishi Electric

Япония
кондиціонери Toshiba

Япония
кондиціонери Panasonic

Япония
кондиціонери Midea

Китай
кондиціонери Carrier

США
кондиціонери Gree

Китай
кондиціонери Cooper&Hunter

Китай
кондиціонери Lessar

Чехия
кондиціонери EWT

Германия
кондиціонери McQuay

США
кондиціонери Mitsubishi Heavy

Япония
кондиціонери LG

Корея
кондиціонери Neoclima

Греция
кондиціонери Mitsushito

Китай
кондиціонери Sharp

Япония
кондиціонери Hitachi

Япония
кондиціонери Dekker

Китай
кондиціонери Sensei

Китай
кондиціонери Chigo

Китай
кондиціонери Fujitsu

Япония
кондиціонери Hyundai

Корея
кондиціонери Electrolux

Швеция
кондиціонери Galanz

Китай
кондиціонери Olmo

Китай
кондиціонери Fuji Electric

Япония
кондиціонери Idea

Китай
кондиціонери Samsung

Корея
кондиціонери Honda

Китай
кондиціонери Pioneer

Китай
кондиціонери TCL

Китай
кондиціонери Nexon

Китай
кондиціонери TKS

Китай
кондиціонери Tosot

Китай
кондиціонери Cardinal

Китай
кондиціонери Eurofan

Китай
кондиціонери Akira

Китай
кондиціонери Saturn

Китай
кондиціонери Arvin

Латвия
кондиціонери Laretti

Китай
кондиціонери Airwell

Франция
кондиціонери AUKIA

Китай
кондиціонери DAX

Китай
кондиціонери Vaillant

Китай
кондиціонери Yamaha

Китай
кондиціонери Supra

Китай
кондиціонери LUMI'X

Китай
кондиціонери SmartWay

Китай
кондиціонери Haier

Китай
кондиціонери Ballu

Китай
кондиціонери ACSON

Малайзия
кондиціонери SAKATA

Китай
кондиціонери Zanussi

Италия